Program dla spedycji i transportu

Optymalizacja działań dla branż TSL

Oprogramowanie dostosowane do potrzeb małych i dużych firm transportowych
oraz spedycyjnych

Funkcjonalność TransSped – Program dla spedycji i transportu

Wystawianie zleceń spedycyjnych

TransSped jest to program dla spedycji przeznaczony do zaawansowanej obsługi zleceń transportowych. Został udoskonalony poprzez wprowadzenie domyślnych ustawień oraz dzięki możliwości wykorzystywania szablonów zleceń transportowych, miejsc załadunków i rozładunków. Program łączy się z modułem faktur oraz kart drogowych, co pozwala na przeprowadzanie pełnych analiz kosztów i przychodów.

Fakturowanie zleceń transportowych i spedycyjnych

TransSped wyposażony jest w moduł faktur, który pozwala na wystawianie faktur do zleceń transportowych oraz spedycyjnych, a także wystawianie faktur zbiorczych dla jednego kontrahenta. Oprócz tego program posiada moduł faktur ogólnych, dzięki czemu można fakturować pozostałe usługi.

Zainteresowany oprogramowanie Transsped ? Skorzystaj z 30 dniowej wersji demo.

Ile licencji potrzebujesz? Jakim modułem jesteś najbardziej zainteresowana/y

„Informujemy, iż Administratorem Twoich danych osobowych jest Autosoftware Wojciech Zalewski, ul. Fordońska 44 85-719 Bydgoszcz. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania wyżej wskazanych danych osobowych. Są to dane osobowe, którymi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zakresu współpracy. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych, a także prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego.”

Poszukujesz monitoringu pojazdów ? Sprawdź Digitrack

Współpracują z nami: